مرکز خرید و فروش انواع پارچه
خانه / دسته‌بندی نشده / نمایندگی فروش پارچه مقنعه ای ویژه بانوان

نمایندگی فروش پارچه مقنعه ای ویژه بانوان

چگونه می توان بهترین برندهای پارچه جهت دوخت مقنعه را شناسایی کرد؟آیا نوع پارچه تاثیر بسزایی در زیبایی روسری ایجاد می کند؟انواع مقنعه که در کشور در حال حاضر موجود می باشد کدامند؟قیمت تمام شده پارچه جهت دوخت و تولید سری دوزی و یا حتی تک چه مقدار است؟

در طول تاریخ حتی قبل از تمدن اسلام در ایران مورخان به وجود حجات در ایران بارها نکاتی را اشاره داشته اند که نشان از تمدن غنی و وجود ادیان الاهی و البته نوعی اصالت تمدن هزاران ساله برای زنان ایران زمین بوده است .

تاریخ نشان  از آن دارد که قبل از پیدایش اسلام در ایران رنان پاک دامن سرزمینم با روشهای مختلف از جمله دستار ،تاج و دیهیم و پیشانی بندهای مزین به زیورآلات به عنوان پوشش استفاده می کردن و از آن به عنوان قسمتی از پوشش خود نام برده اند .

پوشش همسران و دختران پارسی در طول زمان ادامه داشته تا اینکه دین اسلام وارد ایران شد و اجبار آن به عنوان قسمتی از آموزه های دینی به عنوان جلوگیری از نگاههای دیگر افراد قبایل و قوم های اطراف شکلی اجباری و رسمی پیدا نمود .

مقنعه در ایران بعد از دوران انقلاب به مرور شکل امروزی را پیدا کرد و طراحی های آن در طول دهه های، ۶۰،۷۰،۸۰ به شکل های امروزی طراحی یافت .

قسمتی از توانایی های تولیدی کارخانجات نساجی بروجرد تولید پارچه های با کیفیت عالی در این مرکز تولیدی می باشد به نحوی که نمی توان قدرت نفوذ آن را دربازار داخلی کشور را نادیده گرفت

هم اکنون این مرکز تولیدی در دوفاز کامل شامل :ریسندگی ۱و ۲ بافندگی های ۱و۲ و رنگرزی و چاپ و تولید با قدرت و توانایی کامل در سه شیفت ،صبح و عصر و شبکار اقدام به تولید انواع پارچه دارد که تولید پارچه با کیفیت عالی  مقنعه قسمتی از تولیدات انبوه این مرکز می باشدچند نمونه از پارچه های این مرکز عبارتند از:

قیمت این نوع مقنعه که همراه با تضمین رنگ و بافت تولید می شود حدودی معادل ۱۴ تا ۱۶ هزار تومان می باشد که نسبت به جنس ودوام ان ناچیز است

جهت بررسی و مشاوره با کارشناس مربوطه تماس بگیرید .

شماره تماس جهت مشاوره و فروش :

۰۹۱۲۰۷۹۷۰۳۲

f

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پارچه

قیمت روز پارچه ترگال بیمارستانی

از قیمت روز پارچه ترگال بیمارستانی اطلاع دارید؟ تولیدی های کالای بیمارستانی برای خرید پارچه …