مرکز خرید و فروش انواع پارچه
خانه / فروش نخ پنبه ویسکوز / نمایندگی فروش نخ پنبه کارخانجات نساجی بروجرد

نمایندگی فروش نخ پنبه کارخانجات نساجی بروجرد

پارچه لایه‌ای نرم و لطیف است که از مجموعه ای از نخ‌ها یا الیاف طبیعی یا مصنوعی تشکیل شده‌است؛در بیان کلی پارچه از مجموعه نخ‌ها یا الیاف و ساختار و نحوه قرارگیری آن‌ها در کنار یکدیگر تشکیل می یابند و خصوصیات فیزیکی و کیفیتی آن را بوجود می‌آورد.

جالب است که بدانیم :

مراحل تولید نخ در ریسندگی نساجی به چه شکل است؟ آیا نخ ها باهم متفاوت هستند؟ کیفیت تولید نخ به چه عواملی وابستگی مستقیم دارد؟چگونه می توان اقدام به خرید بهترین و با کیفیت ترین نوع نخ نمود؟

کارخانجات نساجی بروجرد درسال ۱۳۶۲ در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار احداث و  سرمایه گذاری اولیه حدود ۱۵میلیارد ریال در جنوب شرقی شهرستان بروجرد در محدوده غرب کشور واقع شده و در طول بیش از چند دهه بصورت تمام وقت و در سه شیفت کامل  و با ماشین آلاتی که به مرور زمان از بهترین ماشین آلات روز اروپا خریداری شده اند مورد بهره وری قرار دارد .

این مجموعه عظیم از تجمع پنج کارخانه و یا سالن مجزا و مجهز ،به ابعاد محدودا” ۱۲۴ هزار مترمربع مفید در کنار هم تشکیل شده است .

مواد اولیه پس از بارگیری و حمل مستقیم از انبار به قسمت مقدمات حلاجی منتقل می شوند ودر قسمت تسمه مراحل اولیه خورد شدن و حلاجی کردن مواد اولیه که وزن و حجمی معادل ۲۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم را شامل می شوند ، سپس بعد از این مرحله مداد اولیه از طریق کانال های مخصوص آن به قسمت کاردینگ ورود می یابند

 

 

در این مرحله فیتیله اولیه تولید می شود و به نوعی می توان گفت مواد اولیه شکل می گیرد و نظم اولیه نخ در این مرحله پایه گذاری می شود ،سپس بانکه های حامل مواد کاردینگی به قسمت درافرم منتقل می شود این مرحله را می توان مرحله دوم شکل گیری نخ نامید که طی این مرحله مواد کاردینگی مجددا” حلاجی شده و باریک تر مشود و تازه وارد مرحله حلاجی شدن دستگاه RSB می شود ،این مراحل با سرعت و دقت بالا صورت می پذیرد ،در مرحله بعدی مواد فیتیله ای وارد قسمت فلایر می شود و نیمچه اولیه در این قسمت تولید می شود

در این مرحله نیمچه آماده شده و به قسمت رینگ وارد می شود ،در قسمت رینگ فیتیله حاصل از فلایر مجدد تابیده می شود و به شکل نخ تبدیل می شود، قسمت رینگ پایه گذار نخ در ریسندگی است و در این مرحله نخ اولیه تولید و شکل می گیرد.

بعد از تولید نخ اولیه، ماسوره حاصل از رینگ ،ماسوره ها به قسمت اتوکنر وارد می شوند و دوک نخی را به وجود می آورند ،

بنابراین قوت و قدرت این نخ که بسیار تابیده شده و به واسطه مراحله مختلف طی شده آن پرزگیری بر روی آن بسیار صورت پذیرفته ، طبق گزارش کارشناسان ریسندگی بسیار نخ مرغوب و با کیفیتی می باشد و پایه گذار و مبدا” پارچه مرغوب از نوع نخ شکل می پذیرد .

جهت خرید و راهنمایی های مربوطه  با کارشناس مربوطه بگیرید:

کارشناس و مشاور فروش :

اصالت فر       ۰۹۱۲۰۷۹۷۰۳۲

تلگرام          shahparche@

f

مطلب پیشنهادی

تامین کننده پارچه نخی

تامین کننده پارچه نخی در تهران

تامین کننده پارچه نخی در تهران را می شناسید؟ تولیدی ها و سری دوزی های …