مرکز خرید و فروش انواع پارچه
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت تترون بروجرد در بازار داخلی

قیمت تترون بروجرد در بازار داخلی

حدود قیمت تترون کارخانجات نساجی بروجرد چه مقدار است؟ چگونه می توان تترون بروجرد را مستقیم تهیه نمود؟وجه تمایز تترون بروجرد با دیگر پارچه های موجود در بازار کدام است؟

بهترین ها رو چگونه میتوان یافت؟دیگر تولیدات کارخانجات نساجی بروجرد کدامند؟

از دیرباز تولیدات نساجی بروجرد مورد توجه بسیاری از تجار و بازاریان و فعالان بخش پوشاک کشور بوده است وکسانی که بهترین کیفیت را جستجو کرده اند در طول سنوات گذشته به هیج وجه نتوانسته اند چشم از تولیدات ان بردارند،

 

 

رمز موفقیت این کارخانه در عرصه پوشاک محصولات نساجی طبق یکسری قواعد و اصول علمی و کاربردی بوده و همراه با تلاش و پی گیری در این زمینه تحقق یافته.
یکی از عملیات مهمی که بر کیفیت کالای نساجی اثر بسیاری دارد عمل تکمیلی است که بر روی پارچه انجام می شود،از دیرباز کارخانجات نساجی به عملیات تکمیلی اهمیت بیشتری می دهد و مطالعات زیادی در این زمینه انجام داده اند و شرایط بهینه تکمیلی را بر فرآورده های نساجی خود انجام داده است، مطمینا کارخانجاتی که در زمینه تکمیل پارچه بسیار فعالند موفقیت بیشتری در زمینه فروش دارند و محصولات آنان در بین مصرف کنندگان از محبوبیت ویژه ای برخوردارخواهند شد . به طور کلی عملیات تکمیلی به مجموعه عملیاتی گفته می شود که بر روی پارچه خام تولید شده در قسمت بافندگی انجام می شود تا یک کالای قابل استفاده برای مصرف کننده باشد و این عملیات عمدتاً شامل رنگرزی، چاپ، ضد چروک کردن، نرم کردن، ضد آب کردن، ضد الکتریسیته کردن و ….. می باشد .

از دیگر قابلیت های ما تولید پارچه در ابعاد و عرض های متفاوت بسته به نیاز مشتریان است که با توجه به نیاز انها پارچه مورد نظرشان زیر نظر متخصصان برجسته و کارامد تولید می شود به نحوی که قیمت تمام شده پارچه نسبت به کیفیت ان بسیارزیبا جلوه می کند،جهت توضیحات بیشتر درباره درباره محصولات با کمال میل منتظر تماس شما هستیم .

شماره تماس مشاور و کارشناس فروش :

۰۹۱۲۰۷۹۷۰۳۲

 

f

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پارچه

قیمت روز پارچه ترگال بیمارستانی

از قیمت روز پارچه ترگال بیمارستانی اطلاع دارید؟ تولیدی های کالای بیمارستانی برای خرید پارچه …